Нова школска година за полазнике ООО почиње у понедељак, 23. септембра 2019. године.

Почетак наставе је сваког дана од 15.00 часова.

Надокнада радних дана због продужетка зимског распореда обавиће се према следећем распореду:

радне суботе у периоду март-април 2019

• 16.03.2019 - распоред од понедељка (продужетак распуста)
  • 23.03.2019 - распоред од уторка (продужетак распуста)
  • 30.03.2019 - распоред од четвртка (надокнада екскурзије)

Према упутству Министарства просвете, преостала три дана (продужетак распуста)

биће надокнађена у наредним недељама.

Бити на челу ОШ "Радица Ранковић" представља велики изазов, али и велику одговорност. Поверење које ученици и родитељи имају у нас запослене у школи и саму школу је нешто што се не сме изневерити. Како бисмо оправдали то поверење у школској 2017/18 смо вредно радили и постигли одређене резултате.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Министарство просвете, науке и технолошког развоја планира да по доношењу одлуке Владе Републике Србије, у оквиру пројекта набавка уџбеника и других наставних средстава за ученике основних школа, обезбеди бесплане уџбенике и друга наставна средства из уџбеничких комплета које су школе изабрале да користе у настави.

Данас, 21.10.2017. године, наша школа слави 182. рођендан.

Тема овогодишње прославе је - Спорт.