Надокнада радних дана због продужетка зимског распореда обавиће се према следећем распореду:

радне суботе у периоду март-април 2019

• 16.03.2019 - распоред од понедељка (продужетак распуста)
  • 23.03.2019 - распоред од уторка (продужетак распуста)
  • 30.03.2019 - распоред од четвртка (надокнада екскурзије)

Према упутству Министарства просвете, преостала три дана (продужетак распуста)

биће надокнађена у наредним недељама.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Министарство просвете, науке и технолошког развоја планира да по доношењу одлуке Владе Републике Србије, у оквиру пројекта набавка уџбеника и других наставних средстава за ученике основних школа, обезбеди бесплане уџбенике и друга наставна средства из уџбеничких комплета које су школе изабрале да користе у настави.

Данас, 21.10.2017. године, наша школа слави 182. рођендан.

Тема овогодишње прославе је - Спорт.

Бити на челу ОШ "Радица Ранковић" представља велики изазов, али и велику одговорност. Поверење које ученици и родитељи имају у нас запослене у школи и саму школу је нешто што се не сме изневерити. Како бисмо оправдали то поверење у школској 2017/18 смо вредно радили и постигли одређене резултате.

Пријављени уџбенички комплети на Јавном конкурсу Министарства просвете, науке и технолошког развоја
за уџбенике који ће се у основним школама користити
од ш.г. 2016/2017. до ш.г. 2018/2019.

Поштоване колеге, на следећем линку можете наћи материјал потребан за одабир уџбеника за школску 2016/2017. годину.

Понуда уџбеника за 2016/2017. школску годину по разредима
(кликните на линк да би сте приступили материјалу)

такође, можете користити и апликацију са сајта Министарства просвете:

Потребно је одабрати уџбенике по разредима и списак одабраних уџбеника доставити управи школе