И ове школске године математичари и рецитатори су представили нашу школу у најбољем светлу.

На општинско такмичење из математике из наше школске зграде пласирала су се четири ученика: Лука Јордански и Марија Миладиновић из трећег разреда, као и Јелица Јанковић и Алекса Љубисављевић из четвртог разреда. Највише успеха имао је Лука Јордански, који је освојио треће место.

Успешни су били и рецитатори. На општинску смотру пласирала су се четири ученика из Црквене мале: Богдан Туфегџић и Огњен Вукосављевић из другог разреда и Лена Миладиновић и Миљана Туфегџић-Јевтић из трећег разреда. Пошто је Лена Миладиновић била спречена, уместо ње је на такмичење ишла Анђела Јовановић, као резерва. Рецитатори из Лозовика су и ове године посебно похваљени, а Миљана Туфегџић-Јевтић је освојила четврто место и пласирала се на окружну смотру.

На Окружној смотри рецитатора "Песниче народа мог" Миљана је освојила треће место.