upisprvaka

ШКОЛСКА 2022/2023. ГОДИНА

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

У ПРВИ РАЗРЕД  ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ УПИСУЈУ СЕ ДЕЦА КОЈА ДО ПОЧЕТКА ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ИМАЈУ НАЈМАЊЕ ШЕСТ И ПО, А НАЈВИШЕ СЕДАМ И ПО ГОДИНА (ДЕЦА РОЂЕНА ОД 01.03.2015. ДО 28.02.2016.)

Организација рада у новој школској години

Поштовани ученици и родитељи,

у условима тренутне епидемиолошке ситуације, према смерницама надлежних органа, настава у нашој школи ће на почетку школске године 2020/2021. бити организована према следећем моделу:

Поштовани ученици осмог разреда,

Министарство просвете и науке вас обавештава да ће се пробно тестирање за завршни испит ове године одржати од 22. до 24. априла 2020. године.

Поштовани родитељи и ученици,

Обавештавамо вас да се уџбеници за наредну школску годину (2020/21.) могу наручити у књижари "Family" у Лозовику.

Поштоване колеге,
Уважени пријатељи математике и ДМС,

У немогућности да због настале ситуације реализујемо редовно Државно такмичење из математике за ученике основних школа, Друштво математичара Србије је одлучило да организује Ревијално online такмичењу ученика основних школа из математике на коме ће моћи да учествују сви обдарени ученици од 1. до 8. разреда из Србије.